wtorek, 2 sierpnia 2011

Dzieję się w mieście dzieje :) Spotkanie Scrapowe


Wiadomość oryginalna napisana przez Tores puszczam ją w obieg dalej:
"Na naszych comiesięcznych spotkaniach w sklepie Decou jest niestety nie za dużo miejsca, a warto byłoby czasem spotkać się i wspólnie poskrapować w większym gronie. Zapraszamy wobec tego na spotkanie w szkole językowej Syllabus (ul.Warcisława 8a), 28 sierpnia (niedziela), godz.10-18.


Zapraszamy wszystkie chętne skraperki ze Szczecina i okolic, początkujące i zaawansowane - na skrapowanie, gadanie, oglądanie przydasi i dobrą zabawę!

Co będzie się działo.
Przede wszystkim planujemy wspólne skrapowanie. Dla tych osób, które nie dysponują na razie materiałami i narzędziami dobra informacja - będą dostępne papiery, zapewne znajdą się również jakieś maszynki i wykrojniki, więc będzie możliwość wycięcia tego i owego. Prosimy jednocześnie, żeby jeśli ktoś ma zbędne albo nieużywane ścinki papierów, kawałki wstążek, jakieś dodatki, guziczki itp - żeby przynieść, do wspólnego wykorzystania, podzielenia się z osobami początkującymi.

Planujemy otwarte warsztaty/pokaz z robienia stemplowanych kartek, prowadzone przez Uhk i Niebiesko_Oką. Warsztaty będą otwarte, tzn. bezpłatne, jedyna opłata to koszt zestawu materiałów - nie więcej niż 10 zł.

Być może, jeśli będą chętni do udziału i do prowadzenia - wymyślimy jeszcze jakieś inne warsztaty Smile

Oczywiście dostępny będzie "bufet" - kawa, herbata, ciastka (mile widziane przekąski przyniesione przez uczestników Smile ).

Na zwrot kosztów sali/poczęstunku/materiałów planujemy pobierać symboliczną opłatę - 3-5 zł, w zależności od ilości uczestników. Przyniesienie ciasta własnej roboty lub zestawu papierów/przydasiów do ogólnego użytku - zwalnia z wpisowego! Smile

Jeśli chodzi o zakupy - każdy może przynieść rzeczy, które ma na sprzedaż/wymianę, będzie giełda przydasiowa.
Oprócz tego zamówienia z odbiorem na spotkaniu (czyli z bezpłatną przesyłką) można składać w:

- Uhk Gallery - do piątku 26 sierpnia;

- sklepiku Na Strychu - zamówienia muszą być złożone i opłacone do poniedziałku 22 sierpnia.

To tyle wstępnych informacji - jeśli macie jakieś pytania, wątpliwości, prośby i życzenia - piszcie Smile
Bardzo proszę też osoby chętne do udziału w spotkaniu o zgłaszanie się mailowo do Tores na adres magda@list.pl - chciałybyśmy wiedzieć mniej więcej, jakie jest zainteresowanie i czy zmieścimy się w sali Wink"
Jak dobrze, że będę mieć blisko ;)

3 komentarze:

  1. OOOOOOoo. ja początkująca chętnie podpatrze Mistrzynie - tylko jeszcze podopasowuję terminy bo z czasem krucho ( a ponoć to wakacje ...)
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Oooo, to ja chętna! zapewne przybędę!

    OdpowiedzUsuń